Masaüstü Fundus kamera

Masaüstü Fundus kamera
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Çin'den bir lider masaüstü fundus kamera Oftalmoloji üreticileri ve tedarikçileri için yapılan toptan tıbbi, cerrahi oftalmik masaüstü fundus kamera için gidiyorsun? Bizimle birlikte fiyat kontrol hoş geldiniz.

TNF-505-mydriatic dijital fundus kamera mydriatic ve sigara mydriatic fundus fotoğrafı fonksiyonu entegre. Bu şekilde, bu kolayca göz hastalıkları için günlük poliklinik hizmeti ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve aynı zamanda verimli ve yüksek kaliteli fundus görüntü çözümü ile fundus tarama için güçlü bir araç olacaktır. Yüksek maliyet-etkililik ile kapsamlı fundus görüntüleri sağlar. En iyi pixel kararlılık, SLR görüntüleme sistemi ve mükemmel optik sistem, TNF505 fundus kamera büyük avantajları diğer markalar daha vardır.


Dış SLR görüntüleme sistemi, yüksek çözünürlüklü fotoğrafların kolay erişim sağlar.

Dış SLR görüntüleme sistemi, sadece canlı renkler ve zengin ayrıntılar sağlar, ama Ayrıca çok yükseltmek için kolaylaştırır.Üst piksel çözünürlük detayları ile fantastik bir deneyim sunar.

18 megapiksel fotoğraf ve mükemmel optik görüntüleme sistemi sağlar. Bu şekilde fotoğraf sonuçta en az lezyonlar tanılamak için önemlidir açık kısmi büyütme sonra devam edersiniz.Entegrasyon-in mydriatic ve mydriatic fundus fotoğrafı


Entegrasyon-in mydriatic ve mydriatic fundus fotoğrafı, tam profesyonel fundus muayenesi ve fundus tarama ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Basit arayüzü ve kolay kullanım

Basit görünüm, düşsel yardımcı sistem ve konumlandırma sistemi iki yardımcı noktalı odak zengin işlem hatta yeşil eller asla fundus kamera kullanmak için kolayca erişilebilir olun.Düşük el feneri av tarz

Düşük el feneri için çekim modu seçtiğinizde, parlak ve net fundus fotoğraf hala elde edilebilir. Aynı zamanda, hasta's konfor büyük bir wagarantili y.


Sorgulama