Göz hastalıkları cerrahi mikroskop

Süper optik sistem işlemi mikroskobu vardır, en büyük alan derinliği verebilirsiniz. Ve biraz alan derinliği değiştirebilecek şekilde özel bir diyafram vardır. Göz hastalıkları için.

Yeni diyafram değiştirme vermek sen mükemmel alan derinliği

Büyütme 12,5 x, öğrenci mesafesi ayarlanabilir aralığı 55 mm ~ 75 mm, diyoptri ayar aralığı +6D ~-6D. İkinci nesne objektif 180mm odak

Koaksiyel yardımcı'nın dürbün tüp

F175mm (200mm 250mm vb)

Odaklanarak

Motorlu, 25mm, hız 33s/bütün mesafe +/-aralığı

X-Y çevirmen

Motorlu, X-Y yönde Aralık +/-30 mm taşıma

En fazla uzunluk olan kol: 1200 mm

Taşıyıcı kol 0 ~ 300 °, amaç 800 mm kat yükseklikten açısını salıncak<><>

Birincil rekabetçi avantajları: marka-adı parçaları, ülke kökenli, elektronik bağlantı, deneyimli kadrosu, yeşil ürün, garanti/garanti, Uluslararası onaylar, ambalaj, fiyat, ürün özellikleri, ürün performansı, teslimat, kaliteli sor Küçük siparişleri kabul edilen onaylar, itibar, hizmet.

Herhangi bir üçüncü taraf ticari markaları veya burada gösterilen görüntüler yalnızca başvuru amacıyla vardır. Bu tür ticari markalar taşıyan herhangi bir ürün satmak için yetkiniz yok.


Şanghay yeni gözler tıbbi Inc Tıbbi-yatırım, yönetimi, dijital gözlük donatım geliştirme, üretim ve Çin'in Amerikan TTI dijital yüksek çevresinde genel ajan gibi birden çok sektörler entegre bir kapsamlı kuruluştur Tanım ürünleri.  Becerileri Neweyes geliştirilen,Fundus kamera;Optometri aletleri;Oftalmik mikroskop;Slit lamba; Halklar telif hakkı'nın Cumhuriyet-in çini kazandı.

Hakkında daha fazla bilgiCerrahi mikroskop:http://www.eyesmed.com/Fundus-Camera/