Bilgi optometrist Optometri muayene ile aktif olarak anlama

Gözlük

İnsanların çoğu pasif olduğunda Optometri bardak kabulü için. Daha doğru göz testi verilerini elde etmek için biz "Optometri, temellerini aktif olarak test, optometrist ile anlamak için ihtiyaç olan pasif" için "etkin" hale böylece bazı değişiklikler yapabilir ve kırılma veri gerçekliği saygı.


Genellikle temel bilgi odaklanmak bize bakmak bakmak ideal sonuçları, sadece bazı Ayrıca optometrist Optometri bilgi testi ile proaktif olmak gerekiyor biliyorum gerek elde sağlar.


Optometri ve görsel hedef fiksasyon Uyarı ekranında belirtildiği gibi. Optometrist refraktif, belirlenmesi içinde sık kullandığınız bir işaretçi veya dil öneriyor gol bakmalıyız, biz en iyi ipuçları alın ve önyükleme zamanında bunu yapabilirsiniz, ayrıca gerçek vizyon görebilirsiniz belirten göz doktoru aktif işbirliği gerek olduğunu. Yalnızca belirtilen Vizyonumuz gerçektir ve bakmak doğruluğunu korumak, düzeltme en doğru ve en iyi derecesini elde etmek.


Optometri, o kim gözlük Ayrıca gerçekliğe önem vermelisiniz. Problemsshould değil, etkili iletişim, bağlamında merak ve çözüm aramak, aktif olarak iletişim ve Optometristler en doğru gerçekçi Optometri derecesi elde etmek için.