2016 AAO toplantı, ChicagoBooth No: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

American Academy of Oftalmoloji (AAO) kurulmuştur 1980 yılında, şimdi daha fazla 7.000 üyesi bulunmaktadır. Amabundan #39; s en büyük ve en kapsamlı bilimsel konferans Oftalmoloji, AAO Oftalmoloji ve uzman tüm sorunları kapsamaktadır. Eş dünyanın dört bir yanından gelen on--spot eğitim hakkında bilgi edinmek için en iyi yerdir. AAO sergisidir da gelebilir #39; s en iyi platform göz hastalıkları ile ilgili Uluslararası Medikal Ürünler ve müşteriler, yeni pazarlar geliştirmek ve Uluslararası tanıtım teşvik bulmak için aletleri, görüntülemek için.

Konferansın ana konuları: katarakt, kornea ve dış hastalıklar, glokom, intraoküler inflamasyon, Üveit, göz hastalıkları, göz hastalıkları, göz hastalıkları, Oftalmoloji, Oftalmoloji, şaşılık cerrahisi, retina hastalıkları, vitreus hastalıkları, görsel Rehabilitasyon ve benzeri.


Ekranda
Sapları Fundus kamera


HD görüntüleme ve istikrarlı performans

Nonmydriatic ve geniş görünüm

Kolay kullanım ve yürütmek için portable

Büyük veri ve çeşitli okuma modu hizmet

Vurdu ve kaydedin, fundus Fotoğraflar WIFI üzerinden gerçek zamanlı aktarım
Taşınabilir dijital Slit lamba

Yüksek tanım andStable görüntü

10 kat büyütme ve gerçek zamanlı görüntü daha doğru detaylı yargı için yüksek tanımlı görüntüleme


Yeni optik ise geniş görüş alanı

Profesyonel optik tasarım ön fotoğraf için net ve parlak bir görünüm sunuyor.


Kolay kullanım ve mükemmel taşınabilirlik

Ergonomi ve insanlaşmış uygulama ile zarif görünüm daha pratik ve güçlü ürün sağlar. Bir düğme, bir HD ön resim ele geçirdi.


Yeni bir gözle tarafından bağımsız araştırma ve geliştirme adaptör serisi