Tarafından 400-Fold içinde 10 yıl arttı, yeni gözler ne kadar şansı yakaladın mı?2015 yılında, gelirleri 164 milyon yuan, bir yeni OTC Pazar şirket olarak daha--dan 40 milyon yuan kar net, yeni Eyes iş performansı bazı A-share şirketler için aşağı değil. Ve on yıl önce ne zaman şirket Kent Üniversitesi Ulusal Üniversitesi bilim Parkı içinde kuruldu, yıllık geliri sadece 37 milyon oldu.

Oftalmik aletleri dijital çözümlerinden başladı, gözlük donatım bir dizi yeni bir gözle gösteri odasında vardır. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bay Tang Delin araştırma grubu, dijital fundus kamera ile şirket başladı söyledi.

Daha--dan a on yıl önce dijital fotoğraf makineleri pazarlama, geleneksel film etkileyen oftalmik hastanelerde hastalar için filmler sağlamak için zor oldu. Bu, bir equipmentmaintenanceworker oftalmik hastanede olarak tanık, bir düşünce geldi Bay Tang: geleneksel film fundus kamera dijital çözümler oluşturun. Fundus kameradan dijital sinyal dijital sinyal, başarılı bir dönüşüm sadece pahalı donatımı çalışmaya devam, ama aynı zamanda bir gelir 20000 RMB Mr.Tang için getirdim. İş fırsatı fikir, Mr.Tang istifa etti ve kendi iş başladı.Bay Tang: "Bu ekipman vardı yaklaşık 500 bin dijital makineler üzerinde harcanan olurdu hastaneleri bertaraf edilmesi için. Ama biz ony 80 bin dijital makineler yapmak gerekir. Bu şekilde maliyet büyük miktarda kaydedilir ve biz Tezler makineleri işletim tutmak. Ve daha fazla film yok yazdırılması gereken çünkü Ayrıca doktorlar için fazla zaman kurtaracak."2015 önce hastanelerde fundus kameraları film türü, tüm dünyada 10000 adet ve Çin'deki 1200 adet vardır. Şimdi, dijital fundus kameraları piyasa tamamen geliştirilmiştir.

Şu anda, yeni bir sorun yeni bir gözle yüzleşir: ne yapacağım? Bay Tang başka bir oftalmik Makinası amaçlamaktadır — — slit lamba. Slit lamba Oftalmolojik muayene için gerekli ekipman vardır. Biz dijital yapmadan önce tüm dünyada 50000 adet ve Çin'deki 12000 adet vardır. Dijital dönüştürme her birim için 30 bin yuan maliyet tarafından yapılması durumunda, pazar büyüklüğü 1.5 milyar yuan olduğunu.


Tüm eski oftalmik makineleri dönüşmüşlerdir sonra ne olur? Video kayıt sistemi için cerrahi mikroskop, tıbbi çakışmalar için mükemmel bir çözüm sağlar tüm operasyon kayıtları. Zeiss cerrahi mikroskop satan bir kez Zeiss ile işbirliği, video kayıt sistemi yeni göz birlikte satın. Video kayıt sistemi yalnızca Oftalmoloji, aynı zamanda ortopedi, beyin cerrahisi ve diğer bölümleri kullanılabilir değil. Yurt dışında büyük bir Pazar ve sistemlere göre çok daha rekabetçi bir fiyat vardır.