Ayna dik cerrahi mikroskop görüntüleri ters çevirme

Bir ters çevirme ayna objektif Lens ve bir ameliyat mikroskobu mercek Lens dik için görüntüleri vitreus ameliyat yaparken konabilir.

Leica mikroskop gibi diğer cerrahi mikroskop için özelleştirmeniz gerekiyorsa.

Biz Beamsplitters ve bağdaştırıcıları Slit lamba andamp digitizing için uzman bir profesyonel üreticisi vardır; On yıldır mikroskoplar.

Birincil rekabetçi avantajları: marka-adı parçaları, ülke kökenli, elektronik bağlantı, deneyimli kadrosu, yeşil ürün, garanti/garanti, Uluslararası onaylar, ambalaj, fiyat, ürün özellikleri, ürün performansı, istemi teslim, kalite onaylar, ün, hizmet, küçük siparişler kabul.

Herhangi bir üçüncü taraf ticari markaları veya burada gösterilen görüntüler yalnızca başvuru amacıyla vardır. Bu tür ticari markalar taşıyan herhangi bir ürün satmak için yetkiniz yok.


Şanghay yeni gözler tıbbi Inc Tıbbi-yatırım, yönetimi, dijital gözlük donatım geliştirme, üretim ve Çin'in Amerikan TTI dijital yüksek tanım ürünler civarında genel ajan gibi birden çok sektörler entegre kapsamlı bir kuruluştur. Becerileri Neweyes geliştirilen,Fundus kamera;Optometri aletleri;Oftalmik mikroskop;Slit lamba; telif hakkı, Peoplesand #39; kazandı s Cumhuriyet-in çini.

Hakkında daha fazla bilgiCerrahi mikroskophttp://www.eyesmed.com/Fundus-Camera/