Süreç içinde en yaygın olarak kullanılan bakmak bakmak ekipman nedir önce hazırlık gözlük

Öncesi hazırlık bizim bardaklarda Optometri bir program için bir zorunluluktur. Bu arada, bakmak profesyonel optometrist dışında doğru diğer deneyimler, Optometri ekipman da belirleyici bir rol oynadı iyi ya da kötü.


Şimdi birçok Optometri, en sık kullanılan aşağıdaki sınıflardan donanımıdır, sana bir tane teker tanıtmak. Böylece herkesin anlayabileceği, aynı zamanda Gözlük çerçeveleri hazırlanması anda herkes için ya da değil profesyonel Optometri birimleri ayırt kolay hale getirir.


1 görme, Işıklı Masa: görsel keskinlik testi için araç.

2, kontrol disk: oluşturdu Optometri testleri ile; test-göz Dioptri, gözlemlemek ve ayrıca nötralizasyon olarak standartları test etmek için yürüyüş algılamak için kullanılan.

3, görme keskinliği grafik yakınındaki: yakınındaki; algılamak için kullanılan ve lightbox-tipi göz grafik refraktif durumu ondifferential tanısında kullanılır.

4, bir el feneri odaklanarak: göz kontrolü için kullanılan bir yardımcı ışık olarak; gözbebeği ışık refleks ışık ve projeksiyon ışık kaynağı Korneal refleks noktası kullanarak gözlem kullanılıyor.

5, cetveller: Ölçme İnterpupiller mesafe ölçümleri uzaklığı; olarak Gözlük çerçeveleri lensler ile ölçüm araçları boyutunu iki katına çıkar.