TRISONIC Fakoemülsifikasyon Sistemi

TRISONIC Fakoemülsifikasyon Sistemi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Model: TRISONIC

ABD FDA Onaylı

MTP Inc tarafından ABD'de yapıldı


Vurgulamak:

• Düşük maliyetli
• Yeniden Kullanılabilir Aksesuarlar
• USA yapılmış
• İleri Yüksek Güçlü Ultrasonik
• Düşük Darbeli Peristaltik Pompa
• Dahili Vitrektomi ve Koter
• 12,1 inç Büyük katlanabilir renkli LCD dokunmatik ekran

• Kullanıcı dostu kontroller

Şartname:

Menşei USA yapılmış
Ağırlık Taşınabilir, Hafif
Ekran 12.1 '' Dokunmatik ekran
Ses: Evet
Bellek: 24 kullanıcı programı 24 kullanıcı programı
Çalışma modu ABD, IA, Vitrektomi, Diyatermi
Sıklık 40kHz
İnşaat Titanyum
kip ABD sürekli mod, ABD Darbe modu, ABD Burst Modu, ABD Mikro Modu
Aspirasyon tipi Peristaltik, Peristaltik
Maksimum Vakum 500 mmHg
Maksimum Akış Hızı 50cc / dk
borular Hızlı, Kolay Yükleme Kaseti
Anterior Vitrektomi Tek Kesim, 60-700 kesim / Min
Kompresör tipi İç
Çok Fonksiyonlu Evet
Programlanabilir Footpedal Evet
Motorlu IV Kutbu İsteğe bağlıPaket içerir:

Toplam M3000 Konsol Paketi, ABD Handpiece, IA El Aleti, Asp İpucu .3mm, Asp İpucu .3mm 45 derece, Vitrector, ABD Tip Paketi, Forseps, Kordon (Koter), Toplama Çantaları, Vinil Kapak, Otomatik IV Kutup Arabası için Opsiyonel


Özellikler ve faydalar:

Özellik Paketli, Kullanımı Kolay Konsol: Kullanım kolaylığı için geniş, okunması kolay ekranlarla ergonomik olarak tasarlanmıştır. Konsolun kullanımı oldukça basit. Programlama yok, karmaşık ekran yok, bekleme yok, karışıklık yok.


Sürekli Otomatikleştirilmiş Emulsifikasyon:
Mevcut olan en gelişmiş yüksek güçlü ultrasonikler, tüm çekirdekleri en yumuşaktan en sert yoğunluklara kadar emülsiye edebilir. Sürekli otomatik ayarlama devresi, katarakt cerrahına tüm güç seviyelerinde ve çekirdek yoğunluklarında üstün kontrol sağlar. U / S Darbe ve U / S Soğuk modları ek esneklik sunar.


Tüm-Titanyum Phaco El Aleti:
Tamamen en son cerrahi metalden üretilen bu fako el aleti paslanmayacaktır. Paslanmaz çelikten çok daha iyi, titanyum tamamen korozyon olasılığını ortadan kaldırır. Hafif ve neredeyse yıkılmaz, bu phacohandpiece'ın konforu ve hissi başkaları tarafından eşsizdir.

Yüksek Performanslı Footpedal:
Dokunsal geribildirim ile çok fonksiyonlu footpedal hassas orantılı kontrol sağlar. Dökme alüminyum konstrüksiyon ve poliüretan zırhlı kablo bu footpedal'ı son derece dayanıklı, ancak küçük ve hafif yapar.


Gelişmiş Sulama ve Aspirasyon:
Düşük pulsasyonlu, altı silindirli peristaltik pompa, katarakt cerrahının tam vakum ve aspirasyon akış hızı kontrolünü ve ayrıca ön kamaraya sığınma özgürlüğünü verir. Çoklu sesli tonlar sürekli olarak sistem durumunu iletir. Vakum tamamen ayarlanabilir, en yeni fako teknikleri için güvenli ve yeterli vakum sağlar.


Yerleşik Vitrektomi ve Koter:
Bir iç hava kompresörü, vitrektomi için harici bir hava kaynağına bağlantıyı ortadan kaldırır. Kesme hızı, isteğe bağlı pnömatik makas için tek kesim ayarı dahil olmak üzere geniş bir aralıkta ayarlanabilir. Bipolar diatermi, öngörülebilir doku koterizasyonunu sağlar.

Üstün Bileşenler Güvenilirlik Sağlar:
Hassas peristaltik pompadan sağlam paslanmaz çelik vakum dönüştürücüye kadar eşsiz bileşen kalitesi, bu fako dayanacak şekilde üretilmiştir. Tüm sac ve bağlantı elemanları üstün korozyon direnci için paslanmaz çeliktir.


En Ekonomik Seçim:

MTP'nin phacos'u, diğer üreticilerden elde edilen mevcut farelerden daha düşüktür. Ek olarak, tüm aksesuarlar yeniden kullanılabilir ve katarakt ekstraksiyonu başına en düşük maliyeti sağlar.

Oftalmoloji üreticileri ve tedarikçileri için Çin'in önde gelen tırtıklı fakoemülsifikasyon sisteminden toptan tıbbi, cerrahi oftalmik torasik fakoemülsifikasyon sistemine mi gidiyorsunuz? Fiyatı bizimle kontrol etmek hoş geldiniz.
Sorgulama